Kalendarz spotkań IV ligi

DataMeczWynikiKolejka
2021-08-14 15:00:0014 sierpnia 2021 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna1 - 11
2021-08-14 16:00:0014 sierpnia 2021 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn1 - 31
2021-08-14 16:30:0014 sierpnia 2021 Sparta Kazimierza Wielka — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów0 - 01
2021-08-14 17:00:0014 sierpnia 2021 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 11
2021-08-14 17:00:0014 sierpnia 2021 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie3 - 01
2021-08-15 17:00:0015 sierpnia 2021 Klub Sportowy Moravia Morawica — Gminny Klub Sportowy Rudki1 - 11
2021-08-15 17:00:0015 sierpnia 2021 Klimontowianka Klimontów — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice0 - 21
2021-08-15 17:00:0015 sierpnia 2021 Spartakus Aureus Daleszyce — Korona II Kielce1 - 11
2021-08-15 17:00:0015 sierpnia 2021 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz0 - 01
2021-08-18 17:00:0018 sierpnia 2021 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów4 - 22
2021-08-18 17:00:0018 sierpnia 2021 Gminny Klub Sportowy Rudki — Gminny Klub Sportowy Nowiny2 - 32
2021-08-18 17:00:0018 sierpnia 2021 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Klub Sportowy Moravia Morawica2 - 02
2021-08-18 17:00:0018 sierpnia 2021 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Klimontowianka Klimontów2 - 22
2021-08-18 17:00:0018 sierpnia 2021 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów0 - 02
2021-08-18 17:00:0018 sierpnia 2021 AKS 1947 Busko-Zdrój — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn1 - 12
2021-08-18 17:00:0018 sierpnia 2021 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Spartakus Aureus Daleszyce0 - 32
2021-08-18 17:00:0018 sierpnia 2021 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna2 - 12
2021-08-18 18:00:0018 sierpnia 2021 Korona II Kielce — Sparta Kazimierza Wielka3 - 12
2021-08-21 11:00:0021 sierpnia 2021 Sparta Kazimierza Wielka — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów3 - 23
2021-08-21 13:00:0021 sierpnia 2021 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Korona II Kielce2 - 13
2021-08-21 17:00:0021 sierpnia 2021 Spartakus Aureus Daleszyce — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz0 - 13
2021-08-21 17:00:0021 sierpnia 2021 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 13
2021-08-21 17:00:0021 sierpnia 2021 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice3 - 13
2021-08-21 17:00:0021 sierpnia 2021 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Gminny Klub Sportowy Rudki0 - 33
2021-08-22 15:00:0022 sierpnia 2021 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów0 - 23
2021-08-22 17:00:0022 sierpnia 2021 Klimontowianka Klimontów — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów2 - 13
2021-08-22 17:00:0022 sierpnia 2021 Klub Sportowy Moravia Morawica — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie4 - 13
2021-08-27 17:00:0027 sierpnia 2021 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna1 - 04
2021-08-28 12:00:0028 sierpnia 2021 Korona II Kielce — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn1 - 04
2021-08-28 13:00:0028 sierpnia 2021 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów2 - 04
2021-08-28 17:00:0028 sierpnia 2021 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Gminny Klub Sportowy Rudki0 - 14
2021-08-28 17:00:0028 sierpnia 2021 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Gminny Klub Sportowy Nowiny2 - 04
2021-08-29 17:00:0029 sierpnia 2021 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Klub Sportowy Moravia Morawica3 - 34
2021-08-29 17:00:0029 sierpnia 2021 AKS 1947 Busko-Zdrój — Klimontowianka Klimontów3 - 24
2021-08-29 17:00:0029 sierpnia 2021 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów3 - 14
2021-08-29 17:00:0029 sierpnia 2021 Spartakus Aureus Daleszyce — Sparta Kazimierza Wielka2 - 04
2021-09-04 13:00:004 września 2021 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Spartakus Aureus Daleszyce1 - 25
2021-09-04 14:00:004 września 2021 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie6 - 05
2021-09-04 16:00:004 września 2021 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów6 - 05
2021-09-05 16:00:005 września 2021 Sparta Kazimierza Wielka — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz2 - 55
2021-09-05 16:00:005 września 2021 Klub Sportowy Moravia Morawica — AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 15
2021-09-05 16:00:005 września 2021 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów2 - 15
2021-09-05 16:00:005 września 2021 Klimontowianka Klimontów — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów1 - 15
2021-09-05 16:00:005 września 2021 Gminny Klub Sportowy Rudki — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice2 - 05
2021-09-05 17:00:005 września 2021 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Korona II Kielce1 - 35
2021-09-11 15:00:0011 września 2021 Sparta Kazimierza Wielka — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów1 - 16
2021-09-11 15:00:0011 września 2021 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów1 - 06
2021-09-11 16:00:0011 września 2021 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Klub Sportowy Moravia Morawica1 - 16
2021-09-11 16:00:0011 września 2021 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice1 - 46
2021-09-11 16:00:0011 września 2021 AKS 1947 Busko-Zdrój — Gminny Klub Sportowy Nowiny1 - 06
2021-09-11 16:00:0011 września 2021 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna1 - 46
2021-09-12 12:00:0012 września 2021 Korona II Kielce — Klimontowianka Klimontów4 - 16
2021-09-12 16:00:0012 września 2021 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Gminny Klub Sportowy Rudki1 - 26
2021-09-12 16:00:0012 września 2021 Spartakus Aureus Daleszyce — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn3 - 46
2021-09-18 11:00:0018 września 2021 Gminny Klub Sportowy Rudki — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów1 - 07
2021-09-18 16:00:0018 września 2021 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz2 - 57
2021-09-18 16:00:0018 września 2021 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie0 - 07
2021-09-18 16:00:0018 września 2021 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 17
2021-09-19 16:00:0019 września 2021 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Spartakus Aureus Daleszyce3 - 47
2021-09-19 16:00:0019 września 2021 Klimontowianka Klimontów — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów2 - 07
2021-09-19 16:00:0019 września 2021 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Sparta Kazimierza Wielka0 - 37
2021-09-19 16:00:0019 września 2021 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów4 - 17
2021-09-19 16:00:0019 września 2021 Klub Sportowy Moravia Morawica — Korona II Kielce3 - 47
2021-09-25 11:00:0025 września 2021 Korona II Kielce — Gminny Klub Sportowy Nowiny1 - 08
2021-09-25 15:00:0025 września 2021 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Klub Sportowy Moravia Morawica3 - 38
2021-09-25 16:00:0025 września 2021 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn1 - 08
2021-09-25 16:00:0025 września 2021 Sparta Kazimierza Wielka — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów3 - 08
2021-09-25 16:00:0025 września 2021 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie3 - 38
2021-09-25 16:00:0025 września 2021 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice0 - 28
2021-09-25 16:00:0025 września 2021 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna1 - 08
2021-09-26 16:00:0026 września 2021 Spartakus Aureus Daleszyce — Klimontowianka Klimontów0 - 38
2021-09-26 16:00:0026 września 2021 AKS 1947 Busko-Zdrój — Gminny Klub Sportowy Rudki1 - 18
2021-10-02 11:00:002 października 2021 Klub Sportowy Moravia Morawica — Spartakus Aureus Daleszyce5 - 19
2021-10-02 15:00:002 października 2021 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 09
2021-10-02 15:00:002 października 2021 Gminny Klub Sportowy Rudki — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów2 - 09
2021-10-02 15:00:002 października 2021 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Korona II Kielce1 - 19
2021-10-03 15:00:003 października 2021 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów0 - 29
2021-10-03 15:00:003 października 2021 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz0 - 09
2021-10-03 15:00:003 października 2021 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów5 - 19
2021-10-03 15:00:003 października 2021 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów2 - 39
2021-10-03 15:00:003 października 2021 Klimontowianka Klimontów — Sparta Kazimierza Wielka0 - 09
2021-10-09 15:00:009 października 2021 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice1 - 210
2021-10-09 15:00:009 października 2021 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Klimontowianka Klimontów1 - 010
2021-10-09 15:00:009 października 2021 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów4 - 110
2021-10-10 15:00:0010 października 2021 Korona II Kielce — Gminny Klub Sportowy Rudki0 - 210
2021-10-10 15:00:0010 października 2021 AKS 1947 Busko-Zdrój — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie1 - 210
2021-10-10 15:00:0010 października 2021 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów1 - 110
2021-10-10 15:00:0010 października 2021 Sparta Kazimierza Wielka — Klub Sportowy Moravia Morawica2 - 110
2021-10-10 15:00:0010 października 2021 Spartakus Aureus Daleszyce — Gminny Klub Sportowy Nowiny1 - 310
2021-10-10 15:00:0010 października 2021 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna1 - 110
2021-10-16 15:00:0016 października 2021 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Korona II Kielce0 - 411
2021-10-16 15:00:0016 października 2021 Gminny Klub Sportowy Rudki — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów2 - 211
2021-10-16 15:00:0016 października 2021 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Spartakus Aureus Daleszyce3 - 011
2021-10-17 15:00:0017 października 2021 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 511
2021-10-17 15:00:0017 października 2021 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Sparta Kazimierza Wielka3 - 011
2021-10-17 15:00:0017 października 2021 Klimontowianka Klimontów — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn1 - 011
2021-10-17 15:00:0017 października 2021 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz3 - 111
2021-10-17 15:00:0017 października 2021 Klub Sportowy Moravia Morawica — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów1 - 111
2021-10-17 15:00:0017 października 2021 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów3 - 211
2021-10-23 14:00:0023 października 2021 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Gminny Klub Sportowy Nowiny1 - 212
2021-10-23 14:00:0023 października 2021 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów3 - 112
2021-10-23 14:00:0023 października 2021 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 112
2021-10-24 14:00:0024 października 2021 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Klimontowianka Klimontów0 - 012
2021-10-24 14:00:0024 października 2021 Korona II Kielce — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie6 - 012
2021-10-24 14:00:0024 października 2021 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice0 - 112
2021-10-24 14:00:0024 października 2021 Spartakus Aureus Daleszyce — Gminny Klub Sportowy Rudki1 - 212
2021-10-24 14:00:0024 października 2021 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Klub Sportowy Moravia Morawica1 - 312
2021-10-24 14:00:0024 października 2021 Sparta Kazimierza Wielka — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna0 - 412
2021-10-30 13:00:0030 października 2021 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Spartakus Aureus Daleszyce1 - 013
2021-10-30 14:00:0030 października 2021 Gminny Klub Sportowy Rudki — Sparta Kazimierza Wielka3 - 013
2021-10-31 13:00:0031 października 2021 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn4 - 113
2021-10-31 13:00:0031 października 2021 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Korona II Kielce2 - 313
2021-10-31 13:00:0031 października 2021 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów1 - 013
2021-10-31 13:00:0031 października 2021 Klimontowianka Klimontów — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz3 - 013
2021-10-31 13:00:0031 października 2021 AKS 1947 Busko-Zdrój — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów1 - 013
2021-10-31 13:00:0031 października 2021 Klub Sportowy Moravia Morawica — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów2 - 113
2021-10-31 13:00:0031 października 2021 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów4 - 113
2021-11-06 13:00:006 listopada 2021 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Gminny Klub Sportowy Rudki2 - 214
2021-11-06 13:00:006 listopada 2021 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów3 - 014
2021-11-07 13:00:007 listopada 2021 Korona II Kielce — AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 114
2021-11-07 13:00:007 listopada 2021 Spartakus Aureus Daleszyce — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie0 - 114
2021-11-07 13:00:007 listopada 2021 Klimontowianka Klimontów — Klub Sportowy Moravia Morawica0 - 114
2021-11-07 13:00:007 listopada 2021 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Gminny Klub Sportowy Nowiny0 - 214
2021-11-07 13:00:007 listopada 2021 Sparta Kazimierza Wielka — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice1 - 214
2021-11-07 13:00:007 listopada 2021 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów4 - 114
2021-11-07 13:00:007 listopada 2021 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna0 - 214
2021-11-11 13:00:0011 listopada 2021 AKS 1947 Busko-Zdrój — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów2 - 115
2021-11-11 13:00:0011 listopada 2021 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Sparta Kazimierza Wielka5 - 115
2021-11-11 13:00:0011 listopada 2021 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów3 - 015
2021-11-11 13:00:0011 listopada 2021 Gminny Klub Sportowy Rudki — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn1 - 115
2021-11-11 13:00:0011 listopada 2021 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Korona II Kielce2 - 415
2021-11-11 13:00:0011 listopada 2021 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Spartakus Aureus Daleszyce1 - 215
2021-11-11 13:00:0011 listopada 2021 Klub Sportowy Moravia Morawica — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz3 - 315
2021-11-11 13:00:0011 listopada 2021 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Klimontowianka Klimontów1 - 015
2021-11-11 13:00:0011 listopada 2021 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów4 - 015
2021-11-14 13:00:0014 listopada 2021 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie2 - 016
2021-11-14 13:00:0014 listopada 2021 Klub Sportowy Moravia Morawica — Gminny Klub Sportowy Nowiny2 - 316
2021-11-14 13:00:0014 listopada 2021 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice0 - 316
2021-11-14 13:00:0014 listopada 2021 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Gminny Klub Sportowy Rudki0 - 216
2021-11-14 13:00:0014 listopada 2021 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Korona II Kielce0 - 616
2021-11-14 13:00:0014 listopada 2021 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów4 - 316
2021-11-14 13:00:0014 listopada 2021 Spartakus Aureus Daleszyce — AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 216
2021-11-14 13:00:0014 listopada 2021 Sparta Kazimierza Wielka — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów4 - 116
2021-11-14 13:00:0014 listopada 2021 Klimontowianka Klimontów — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna3 - 216
2021-11-20 12:00:0020 listopada 2021 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Spartakus Aureus Daleszyce0 - 117
2021-11-20 12:00:0020 listopada 2021 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów6 - 017
2021-11-20 13:00:0020 listopada 2021 Gminny Klub Sportowy Rudki — Klimontowianka Klimontów4 - 117
2021-11-20 13:00:0020 listopada 2021 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz4 - 217
2021-11-21 12:00:0021 listopada 2021 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów1 - 217
2021-11-21 12:00:0021 listopada 2021 AKS 1947 Busko-Zdrój — Sparta Kazimierza Wielka4 - 217
2021-11-21 12:00:0021 listopada 2021 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn3 - 117
2021-11-21 12:00:0021 listopada 2021 Korona II Kielce — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów3 - 117
2021-11-21 12:00:0021 listopada 2021 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Klub Sportowy Moravia Morawica1 - 017
2021-11-21 12:00:0021 listopada 2021 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów —--
2022-03-12 14:00:0012 marca 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów1 - 118
2022-03-12 14:00:0012 marca 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Gminny Klub Sportowy Nowiny2 - 218
2022-03-12 14:00:0012 marca 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Klub Sportowy Moravia Morawica1 - 118
2022-03-12 14:00:0012 marca 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Klimontowianka Klimontów3 - 018
2022-03-12 15:00:0012 marca 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów1 - 118
2022-03-13 14:00:0013 marca 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Sparta Kazimierza Wielka5 - 218
2022-03-13 15:00:0013 marca 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów0 - 018
2022-03-13 15:00:0013 marca 2022 Korona II Kielce — Spartakus Aureus Daleszyce1 - 118
2022-03-13 15:00:0013 marca 2022 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów3 - 018
2022-03-19 14:00:0019 marca 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Gminny Klub Sportowy Rudki1 - 019
2022-03-19 14:00:0019 marca 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Korona II Kielce0 - 119
2022-03-19 15:00:0019 marca 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz1 - 119
2022-03-19 15:00:0019 marca 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów1 - 119
2022-03-20 13:00:0020 marca 2022 Klimontowianka Klimontów — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie1 - 319
2022-03-20 15:00:0020 marca 2022 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 119
2022-03-20 15:00:0020 marca 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice0 - 019
2022-03-20 15:00:0020 marca 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów1 - 219
2022-03-20 15:00:0020 marca 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów3 - 019
2022-03-26 11:00:0026 marca 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Sparta Kazimierza Wielka2 - 020
2022-03-26 12:00:0026 marca 2022 Korona II Kielce — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów5 - 020
2022-03-26 15:00:0026 marca 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Spartakus Aureus Daleszyce1 - 020
2022-03-26 16:00:0026 marca 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Gminny Klub Sportowy Nowiny3 - 120
2022-03-27 15:00:0027 marca 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn1 - 020
2022-03-27 15:00:0027 marca 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Klub Sportowy Moravia Morawica3 - 220
2022-03-27 15:00:0027 marca 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów2 - 020
2022-03-27 15:00:0027 marca 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna0 - 220
2022-03-27 15:00:0027 marca 2022 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Klimontowianka Klimontów0 - 320
2022-04-09 17:00:009 kwietnia 2022 Korona II Kielce — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów3 - 022
2022-04-10 13:00:0010 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Sparta Kazimierza Wielka5 - 122
2022-04-10 16:00:0010 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Klimontowianka Klimontów2 - 222
2022-04-10 16:00:0010 kwietnia 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Klub Sportowy Moravia Morawica1 - 322
2022-04-10 16:00:0010 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn2 - 222
2022-04-10 16:00:0010 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna2 - 122
2022-04-10 16:00:0010 kwietnia 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów1 - 122
2022-04-10 16:00:0010 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Gminny Klub Sportowy Rudki4 - 022
2022-04-10 16:00:0010 kwietnia 2022 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Gminny Klub Sportowy Nowiny0 - 322
2022-04-16 11:00:0016 kwietnia 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie3 - 023
2022-04-16 11:00:0016 kwietnia 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Sparta Kazimierza Wielka1 - 023
2022-04-16 12:00:0016 kwietnia 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 023
2022-04-16 13:00:0016 kwietnia 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów2 - 023
2022-04-16 16:00:0016 kwietnia 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów0 - 123
2022-04-16 16:00:0016 kwietnia 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów3 - 023
2022-04-16 16:00:0016 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz3 - 423
2022-04-16 16:00:0016 kwietnia 2022 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Spartakus Aureus Daleszyce3 - 023
2022-04-23 16:00:0023 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Gminny Klub Sportowy Nowiny1 - 124
2022-04-23 16:00:0023 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów3 - 124
2022-04-23 16:00:0023 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Klimontowianka Klimontów0 - 024
2022-04-23 17:00:0023 kwietnia 2022 Korona II Kielce — Klub Sportowy Moravia Morawica2 - 024
2022-04-23 17:00:0023 kwietnia 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna0 - 324
2022-04-24 16:00:0024 kwietnia 2022 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Gminny Klub Sportowy Rudki0 - 324
2022-04-24 16:00:0024 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice0 - 224
2022-04-24 16:00:0024 kwietnia 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów1 - 124
2022-04-24 16:00:0024 kwietnia 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn2 - 024
2022-04-27 17:00:0027 kwietnia 2022 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów1 - 425
2022-04-27 17:00:0027 kwietnia 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów1 - 325
2022-04-27 17:00:0027 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz0 - 225
2022-04-27 17:00:0027 kwietnia 2022 Klimontowianka Klimontów — Spartakus Aureus Daleszyce3 - 125
2022-04-27 17:00:0027 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów3 - 025
2022-04-27 17:00:0027 kwietnia 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów2 - 125
2022-04-27 17:00:0027 kwietnia 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 225
2022-04-27 17:00:0027 kwietnia 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Korona II Kielce0 - 125
2022-04-27 17:00:0027 kwietnia 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Sparta Kazimierza Wielka2 - 125
2022-04-30 12:00:0030 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn1 - 026
2022-04-30 12:00:0030 kwietnia 2022 Korona II Kielce — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna2 - 226
2022-04-30 12:00:0030 kwietnia 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów0 - 326
2022-04-30 14:00:0030 kwietnia 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Gminny Klub Sportowy Nowiny2 - 426
2022-04-30 17:00:0030 kwietnia 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice0 - 526
2022-05-01 17:00:001 maja 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Gminny Klub Sportowy Rudki2 - 026
2022-05-01 17:00:001 maja 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Klimontowianka Klimontów1 - 226
2022-05-01 17:00:001 maja 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Klub Sportowy Moravia Morawica0 - 226
2022-05-01 17:00:001 maja 2022 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie0 - 326
2022-05-07 17:00:007 maja 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów3 - 027
2022-05-07 17:00:007 maja 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Sparta Kazimierza Wielka6 - 027
2022-05-07 17:00:007 maja 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów4 - 027
2022-05-08 17:00:008 maja 2022 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz0 - 327
2022-05-08 17:00:008 maja 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Korona II Kielce0 - 127
2022-05-08 17:00:008 maja 2022 Klimontowianka Klimontów — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów1 - 127
2022-05-08 17:00:008 maja 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Spartakus Aureus Daleszyce1 - 027
2022-05-08 17:00:008 maja 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — AKS 1947 Busko-Zdrój4 - 027
2022-05-08 17:00:008 maja 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn3 - 127
2022-05-11 17:00:0011 maja 2022 Klimontowianka Klimontów — Korona II Kielce0 - 323
2022-05-14 17:00:0014 maja 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów6 - 028
2022-05-14 17:00:0014 maja 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Klub Sportowy Moravia Morawica2 - 228
2022-05-15 17:00:0015 maja 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie1 - 328
2022-05-15 17:00:0015 maja 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna0 - 228
2022-05-15 17:00:0015 maja 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów3 - 028
2022-05-15 17:00:0015 maja 2022 Korona II Kielce — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice3 - 228
2022-05-15 17:00:0015 maja 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Gminny Klub Sportowy Nowiny1 - 528
2022-05-15 17:00:0015 maja 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Gminny Klub Sportowy Rudki4 - 128
2022-05-15 17:00:0015 maja 2022 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Klimontowianka Klimontów0 - 028
2022-05-18 17:30:0018 maja 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów3 - 021
2022-05-18 17:30:0018 maja 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice2 - 121
2022-05-18 17:30:0018 maja 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów1 - 121
2022-05-18 17:30:0018 maja 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów1 - 421
2022-05-18 17:30:0018 maja 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie3 - 021
2022-05-18 17:30:0018 maja 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz2 - 221
2022-05-18 17:30:0018 maja 2022 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Korona II Kielce0 - 221
2022-05-18 17:30:0018 maja 2022 Klimontowianka Klimontów — AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 121
2022-05-18 17:30:0018 maja 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Spartakus Aureus Daleszyce0 - 121
2022-05-21 17:00:0021 maja 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Sparta Kazimierza Wielka1 - 229
2022-05-21 17:00:0021 maja 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów10 - 229
2022-05-22 17:00:0022 maja 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Spartakus Aureus Daleszyce0 - 029
2022-05-22 17:00:0022 maja 2022 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów0 - 329
2022-05-22 17:00:0022 maja 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz2 - 129
2022-05-22 17:00:0022 maja 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn1 - 129
2022-05-22 17:00:0022 maja 2022 Klimontowianka Klimontów — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów1 - 029
2022-05-22 17:00:0022 maja 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów3 - 329
2022-05-22 17:00:0022 maja 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Korona II Kielce1 - 429
2022-05-28 17:00:0028 maja 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Klimontowianka Klimontów5 - 130
2022-05-28 17:00:0028 maja 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna1 - 330
2022-05-29 17:00:0029 maja 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Klub Sportowy Moravia Morawica3 - 330
2022-05-29 17:00:0029 maja 2022 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Gminny Klub Sportowy Nowiny1 - 230
2022-05-29 17:00:0029 maja 2022 Korona II Kielce — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów3 - 030
2022-05-29 17:00:0029 maja 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Gminny Klub Sportowy Rudki2 - 230
2022-05-29 17:00:0029 maja 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice1 - 730
2022-05-29 17:00:0029 maja 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 130
2022-06-01 11:09:421 czerwca 2022 Orlicz Suchedniów — Neptun Końskie0 - 230
2022-06-04 17:00:004 czerwca 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn1 - 131
2022-06-04 17:00:004 czerwca 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Sparta Kazimierza Wielka3 - 031
2022-06-04 17:00:004 czerwca 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Klimontowianka Klimontów2 - 231
2022-06-04 17:00:004 czerwca 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Korona II Kielce2 - 531
2022-06-05 17:00:005 czerwca 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz2 - 231
2022-06-05 17:00:005 czerwca 2022 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów0 - 331
2022-06-05 17:00:005 czerwca 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Spartakus Aureus Daleszyce1 - 231
2022-06-05 17:00:005 czerwca 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów2 - 131
2022-06-05 17:00:005 czerwca 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów3 - 031
2022-06-11 17:00:0011 czerwca 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Klub Sportowy Moravia Morawica1 - 232
2022-06-11 17:00:0011 czerwca 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice3 - 232
2022-06-12 17:00:0012 czerwca 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna2 - 232
2022-06-12 17:00:0012 czerwca 2022 Klimontowianka Klimontów — Gminny Klub Sportowy Nowiny0 - 332
2022-06-12 17:00:0012 czerwca 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów3 - 032
2022-06-12 17:00:0012 czerwca 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — AKS 1947 Busko-Zdrój5 - 032
2022-06-12 17:00:0012 czerwca 2022 Korona II Kielce — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów2 - 132
2022-06-12 17:00:0012 czerwca 2022 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Gminny Klub Sportowy Rudki1 - 132
2022-06-12 17:00:0012 czerwca 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie1 - 432
2022-06-16 15:30:0016 czerwca 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów5 - 233
2022-06-16 15:30:0016 czerwca 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Klimontowianka Klimontów2 - 033
2022-06-16 15:30:0016 czerwca 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów3 - 233
2022-06-16 15:30:0016 czerwca 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Klub Sportowy Moravia Morawica5 - 033
2022-06-16 15:30:0016 czerwca 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn2 - 033
2022-06-16 15:30:0016 czerwca 2022 Korona II Kielce — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz4 - 233
2022-06-16 15:30:0016 czerwca 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Spartakus Aureus Daleszyce3 - 133
2022-06-16 15:30:0016 czerwca 2022 Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów — Sparta Kazimierza Wielka0 - 333
2022-06-16 15:30:0016 czerwca 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów6 - 133
2022-06-19 17:00:0019 czerwca 2022 Klimontowianka Klimontów — Gminny Klub Sportowy Rudki1 - 134
2022-06-19 17:00:0019 czerwca 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna2 - 134
2022-06-19 17:00:0019 czerwca 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice1 - 634
2022-06-19 17:00:0019 czerwca 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów3 - 134
2022-06-19 17:00:0019 czerwca 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Korona II Kielce0 - 234
2022-06-19 17:00:0019 czerwca 2022 Ludowy Klub Sportowy Łysica Bodzentyn — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie0 - 334
2022-06-19 17:00:0019 czerwca 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Gminny Klub Sportowy Nowiny4 - 334
2022-06-19 17:00:0019 czerwca 2022 Sparta Kazimierza Wielka — AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 134
2022-06-19 17:00:0019 czerwca 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Ludowy Zespół Sportowy Lubrzanka Kajetanów3 - 034

Ostatni mecz

(34)
2 - 1
IV liga

Sparta Kazimierza Wielka — AKS 1947 Busko-Zdrój

Tabela

PozycjaKlubWRPPunkty
1275286
2252777
3225771
4188862
51841258
6160957
71511856
811131046
911111244
101271543
1111101343
121191442
131191442
141061836
15942131
16791830
175101925
1802322