Kalendarz spotkań IV ligi

DataMeczWynikiKolejka
2022-08-14 17:00:0014 sierpnia 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów0 - 31
2022-08-14 17:00:0014 sierpnia 2022 Orlęta Kielce — Gminny Klub Sportowy Nowiny2 - 11
2022-08-14 17:00:0014 sierpnia 2022 Gminny Klub Sportowy Góral Górno — AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 51
2022-08-14 17:00:0014 sierpnia 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Klub Sportowy Moravia Morawica1 - 71
2022-08-14 17:00:0014 sierpnia 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice0 - 21
2022-08-14 17:00:0014 sierpnia 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Sparta Kazimierza Wielka0 - 11
2022-08-14 17:00:0014 sierpnia 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Klimontowianka Klimontów0 - 21
2022-08-14 17:00:0014 sierpnia 2022 Stal Kunów — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz1 - 41
2022-08-14 17:00:0014 sierpnia 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Spartakus Aureus Daleszyce2 - 01
2022-08-17 17:00:0017 sierpnia 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Spartakus Aureus Daleszyce1 - 22
2022-08-17 17:00:0017 sierpnia 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna2 - 42
2022-08-17 17:00:0017 sierpnia 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Stal Kunów2 - 32
2022-08-17 17:00:0017 sierpnia 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie3 - 12
2022-08-17 17:00:0017 sierpnia 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Gminny Klub Sportowy Rudki3 - 22
2022-08-17 17:00:0017 sierpnia 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów0 - 12
2022-08-17 17:00:0017 sierpnia 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Gminny Klub Sportowy Góral Górno4 - 12
2022-08-17 17:00:0017 sierpnia 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Orlęta Kielce3 - 42
2022-08-21 17:00:0021 sierpnia 2022 Orlęta Kielce — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów3 - 03
2022-08-21 17:00:0021 sierpnia 2022 Gminny Klub Sportowy Góral Górno — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów4 - 13
2022-08-21 17:00:0021 sierpnia 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Gminny Klub Sportowy Nowiny0 - 53
2022-08-21 17:00:0021 sierpnia 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 13
2022-08-21 17:00:0021 sierpnia 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Klub Sportowy Moravia Morawica3 - 13
2022-08-21 17:00:0021 sierpnia 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice0 - 73
2022-08-21 17:00:0021 sierpnia 2022 Stal Kunów — Klimontowianka Klimontów1 - 13
2022-08-21 17:00:0021 sierpnia 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Sparta Kazimierza Wielka5 - 13
2022-08-21 17:00:0021 sierpnia 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz2 - 03
2022-08-24 17:00:0024 sierpnia 2022 Klimontowianka Klimontów — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów4 - 32
2022-08-27 11:00:0027 sierpnia 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów3 - 04
2022-08-27 11:00:0027 sierpnia 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Gminny Klub Sportowy Rudki0 - 04
2022-08-28 14:00:0028 sierpnia 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie1 - 04
2022-08-28 17:00:0028 sierpnia 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz2 - 04
2022-08-28 17:00:0028 sierpnia 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Spartakus Aureus Daleszyce2 - 24
2022-08-28 17:00:0028 sierpnia 2022 Klimontowianka Klimontów — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna2 - 04
2022-08-28 17:00:0028 sierpnia 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Stal Kunów7 - 04
2022-08-28 17:00:0028 sierpnia 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów0 - 34
2022-08-28 17:00:0028 sierpnia 2022 Orlęta Kielce — Gminny Klub Sportowy Góral Górno4 - 04
2022-08-31 17:00:0031 sierpnia 2022 Gminny Klub Sportowy Góral Górno — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów0 - 25
2022-08-31 17:00:0031 sierpnia 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Orlęta Kielce1 - 05
2022-08-31 17:00:0031 sierpnia 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów2 - 05
2022-08-31 17:00:0031 sierpnia 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Gminny Klub Sportowy Nowiny3 - 05
2022-08-31 17:00:0031 sierpnia 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 05
2022-08-31 17:00:0031 sierpnia 2022 Stal Kunów — Klub Sportowy Moravia Morawica0 - 15
2022-08-31 17:00:0031 sierpnia 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice0 - 35
2022-08-31 17:00:0031 sierpnia 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Klimontowianka Klimontów2 - 25
2022-08-31 17:00:0031 sierpnia 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Sparta Kazimierza Wielka5 - 05
2022-09-03 16:00:003 września 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Sparta Kazimierza Wielka3 - 06
2022-09-03 16:00:003 września 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Spartakus Aureus Daleszyce5 - 16
2022-09-03 16:00:003 września 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Stal Kunów4 - 16
2022-09-03 16:00:003 września 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów3 - 06
2022-09-03 16:00:003 września 2022 Orlęta Kielce — Gminny Klub Sportowy Rudki2 - 36
2022-09-04 16:00:004 września 2022 Gminny Klub Sportowy Góral Górno — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów0 - 46
2022-09-04 16:00:004 września 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna4 - 26
2022-09-04 16:00:004 września 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie2 - 26
2022-09-04 16:00:004 września 2022 Klimontowianka Klimontów — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz1 - 06
2022-09-10 16:00:0010 września 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 07
2022-09-11 16:00:0011 września 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów3 - 37
2022-09-11 16:00:0011 września 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Gminny Klub Sportowy Góral Górno0 - 07
2022-09-11 16:00:0011 września 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Orlęta Kielce5 - 17
2022-09-11 16:00:0011 września 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów3 - 17
2022-09-11 16:00:0011 września 2022 Stal Kunów — Gminny Klub Sportowy Nowiny1 - 47
2022-09-11 16:00:0011 września 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Klub Sportowy Moravia Morawica1 - 07
2022-09-11 16:00:0011 września 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice1 - 67
2022-09-11 16:00:0011 września 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Klimontowianka Klimontów3 - 27
2022-09-18 16:00:0018 września 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Klimontowianka Klimontów0 - 28
2022-09-18 16:00:0018 września 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Sparta Kazimierza Wielka5 - 08
2022-09-18 16:00:0018 września 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz1 - 28
2022-09-18 16:00:0018 września 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Spartakus Aureus Daleszyce2 - 28
2022-09-18 16:00:0018 września 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna3 - 18
2022-09-18 16:00:0018 września 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Stal Kunów2 - 48
2022-09-18 16:00:0018 września 2022 Orlęta Kielce — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów1 - 28
2022-09-18 16:00:0018 września 2022 Gminny Klub Sportowy Góral Górno — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie1 - 08
2022-09-18 16:00:0018 września 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Gminny Klub Sportowy Rudki1 - 48
2022-09-25 16:00:0025 września 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów0 - 29
2022-09-25 16:00:0025 września 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów0 - 19
2022-09-25 16:00:0025 września 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Gminny Klub Sportowy Góral Górno-9
2022-09-25 16:00:0025 września 2022 Stal Kunów — Orlęta Kielce3 - 19
2022-09-25 16:00:0025 września 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów5 - 19
2022-09-25 16:00:0025 września 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Gminny Klub Sportowy Nowiny0 - 29
2022-09-25 16:00:0025 września 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 19
2022-09-25 16:00:0025 września 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Klub Sportowy Moravia Morawica1 - 29
2022-09-25 16:00:0025 września 2022 Klimontowianka Klimontów — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice0 - 19
2022-10-01 15:00:001 października 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Sparta Kazimierza Wielka0 - 010
2022-10-02 15:00:002 października 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice1 - 210
2022-10-02 15:00:002 października 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Klimontowianka Klimontów1 - 010
2022-10-02 15:00:002 października 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz0 - 010
2022-10-02 15:00:002 października 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Spartakus Aureus Daleszyce1 - 310
2022-10-02 15:00:002 października 2022 Orlęta Kielce — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna0 - 310
2022-10-02 15:00:002 października 2022 Gminny Klub Sportowy Góral Górno — Stal Kunów7 - 210
2022-10-02 15:00:002 października 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów2 - 210
2022-10-02 15:00:002 października 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie2 - 110
2022-10-09 15:00:009 października 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów0 - 011
2022-10-09 15:00:009 października 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Gminny Klub Sportowy Rudki1 - 311
2022-10-09 15:00:009 października 2022 Stal Kunów — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów1 - 111
2022-10-09 15:00:009 października 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Gminny Klub Sportowy Góral Górno6 - 111
2022-10-09 15:00:009 października 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Orlęta Kielce0 - 011
2022-10-09 15:00:009 października 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów5 - 211
2022-10-09 15:00:009 października 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Gminny Klub Sportowy Nowiny1 - 111
2022-10-09 15:00:009 października 2022 Klimontowianka Klimontów — AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 011
2022-10-09 15:00:009 października 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Klub Sportowy Moravia Morawica1 - 111
2022-10-16 15:00:0016 października 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Klub Sportowy Moravia Morawica1 - 112
2022-10-16 15:00:0016 października 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice0 - 412
2022-10-16 15:00:0016 października 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Klimontowianka Klimontów3 - 212
2022-10-16 15:00:0016 października 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Sparta Kazimierza Wielka1 - 312
2022-10-16 15:00:0016 października 2022 Orlęta Kielce — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz3 - 212
2022-10-16 15:00:0016 października 2022 Gminny Klub Sportowy Góral Górno — Spartakus Aureus Daleszyce3 - 212
2022-10-16 15:00:0016 października 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna0 - 112
2022-10-16 15:00:0016 października 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Stal Kunów2 - 312
2022-10-16 15:00:0016 października 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów1 - 012
2022-10-23 14:00:0023 października 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów2 - 413
2022-10-23 14:00:0023 października 2022 Stal Kunów — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie5 - 013
2022-10-23 14:00:0023 października 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Gminny Klub Sportowy Rudki2 - 113
2022-10-23 14:00:0023 października 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów1 - 113
2022-10-23 14:00:0023 października 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Gminny Klub Sportowy Góral Górno10 - 013
2022-10-23 14:00:0023 października 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Orlęta Kielce3 - 113
2022-10-23 14:00:0023 października 2022 Klimontowianka Klimontów — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów1 - 013
2022-10-23 14:00:0023 października 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Gminny Klub Sportowy Nowiny4 - 013
2022-10-23 14:00:0023 października 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 313
2022-10-29 12:00:0029 października 2022 Orlęta Kielce — Klimontowianka Klimontów1 - 114
2022-10-29 13:00:0029 października 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz0 - 114
2022-10-29 13:00:0029 października 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Spartakus Aureus Daleszyce1 - 014
2022-10-29 13:00:0029 października 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 014
2022-10-29 13:00:0029 października 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Klub Sportowy Moravia Morawica4 - 114
2022-10-30 12:00:0030 października 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna1 - 114
2022-10-30 12:00:0030 października 2022 Gminny Klub Sportowy Góral Górno — Sparta Kazimierza Wielka1 - 114
2022-10-30 12:00:0030 października 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Stal Kunów1 - 114
2022-10-30 12:00:0030 października 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice1 - 514
2022-11-06 13:00:006 listopada 2022 Stal Kunów — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów0 - 315
2022-11-06 13:00:006 listopada 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów3 - 015
2022-11-06 13:00:006 listopada 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie0 - 315
2022-11-06 13:00:006 listopada 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Gminny Klub Sportowy Rudki2 - 115
2022-11-06 13:00:006 listopada 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów0 - 115
2022-11-06 13:00:006 listopada 2022 Klimontowianka Klimontów — Gminny Klub Sportowy Góral Górno0 - 015
2022-11-06 13:00:006 listopada 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Orlęta Kielce2 - 115
2022-11-06 13:00:006 listopada 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów3 - 015
2022-11-06 13:00:006 listopada 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Gminny Klub Sportowy Nowiny0 - 515
2022-11-11 12:00:0011 listopada 2022 Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów — AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 516
2022-11-13 13:00:0013 listopada 2022 Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów — Gminny Klub Sportowy Nowiny3 - 116
2022-11-13 13:00:0013 listopada 2022 Orlęta Kielce — Klub Sportowy Moravia Morawica2 - 316
2022-11-13 13:00:0013 listopada 2022 Gminny Klub Sportowy Góral Górno — Miejski Klub Sportowy Star Starachowice0 - 116
2022-11-13 13:00:0013 listopada 2022 Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów — Klimontowianka Klimontów1 - 116
2022-11-13 13:00:0013 listopada 2022 Gminny Klub Sportowy Rudki — Sparta Kazimierza Wielka3 - 016
2022-11-13 13:00:0013 listopada 2022 Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie — Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz2 - 216
2022-11-13 13:00:0013 listopada 2022 Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów — Spartakus Aureus Daleszyce1 - 116
2022-11-13 13:00:0013 listopada 2022 Stal Kunów — Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna0 - 416
2022-11-19 12:00:0019 listopada 2022 AKS 1947 Busko-Zdrój — Orlęta Kielce3 - 217
2022-11-20 12:00:0020 listopada 2022 Zakładowy Klub Sportowy Granat Skarżysko-Kamienna — Miejski Klub Sportowy Pogoń 1945 Staszów1 - 117
2022-11-20 12:00:0020 listopada 2022 Spartakus Aureus Daleszyce — Stal Kunów3 - 217
2022-11-20 12:00:0020 listopada 2022 Miejski Klub Sportowy Wierna Małogoszcz — Towarzystwo Sportowe 1946 Nida Pińczów2 - 017
2022-11-20 12:00:0020 listopada 2022 Sparta Kazimierza Wielka — Miejski Klub Sportowy Neptun Końskie1 - 317
2022-11-20 12:00:0020 listopada 2022 Klimontowianka Klimontów — Gminny Klub Sportowy Rudki0 - 217
2022-11-20 12:00:0020 listopada 2022 Miejski Klub Sportowy Star Starachowice — Międzyzakładowy Klub Sportowy Alit Ożarów2 - 017
2022-11-20 12:00:0020 listopada 2022 Klub Sportowy Moravia Morawica — Gminny Klub Sportowy Góral Górno2 - 017
2022-11-20 12:00:0020 listopada 2022 Gminny Klub Sportowy Nowiny — Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów1 - 017

Ostatni mecz

(17)
3 - 2
IV liga

AKS 1947 Busko-Zdrój — Orlęta Kielce

Tabela

PozycjaKlubWRPPunkty
1161049
2112435
3103433
4102532
594431
692629
783627
875526
965623
1064722
1164722
1256621
1353918
14521017
1544916
1643915
17241010
1801161