Wygrana Trampkarzy Starszych w Sandomierzu

Wisła Sandomierz – AKS 1947 Busko-Zdrój 2:4

Bramki dla AKS: Szymon Jarubas, Antek Fodymski, Bartek Molęda 2x

Skład AKS: Dominik Siemiński – Bartek Ciba, Mikołaj Nieznalski, Kacper Boroń, Kuba Grudzień, Sebastian Nowak, Przemek Musiał, Szymon Szumilas, Bartek Molęda, Antek Fodymski, Szymon Jarubas – Kuba Durnaś, Michał Sikora, Giorgio Pisula.

Dwie różne połowy. W pierwszej gospodarze nas zdominowali i na przerwę schodzili z przewagą jednej bramki. Druga odsłona tego spotkania to już nasza bardzo dobra gra, gdzie wyciągamy wynik na 1:3. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat, jednak starcza im sił na doprowadzeni do stanu 2:3. Wtedy kolejna kontra w naszym wykonaniu przynosi skutek bramkowy i trzy punkty jadą do Buska. Warto podkreślić, że w pierwszej połowie Wisła nie wykorzystała karnego – nasz bramkarz obronił. Z dobrej strony pokazał się również zawodnik z drużyny prowadzonej przez Trenera Rafała Prędkiego – Giorgio Pisula rocznik 2009 – który występuje na pozycji napastnika i przy odrobinie szczęścia mógł pokusić się o zdobycie bramki.