Trzy punkty w Bodzentynie – II Liga Tramkarza Starszego

Trzy punkty w Bodzentynie - II Liga Tramkarza Starszego

Łysica Bodzentyn – AKS 1947 Busko-Zdrój  0 : 4

Bramki dla AKS zdobyli: 7′ Michał Sikora, 14′ Bartek Molęda, 26′ Szymon Jarubas, 58′ Bartek Molęda.

AKS: Markuszewski Adam – Bartłomiej Ciba, Kacper Boroń, Daniel Osak, Oliwier Majewski, Przemek Musiał, Maciek Paw, Michał Sikora, Antek Fodymski, Szymon Jarubas, Bartek Molęda – Bartek Szybka, Mikołaj Nieznalski, Sebastian Nowak, Szymon Szumilas, Kacper Stachowicz, Marcel Błaszczyk.

W ramach 9. kolejki Świętokrzyskiej II Ligi Trampkarza Starszego udajemy się do Bodzentyna na mecz z miejscową Łysicą. Od początku wyraźnie zarysowała się nasza przewaga, spotkanie było prowadzone w szybkim tempie, drużyna prezentowała się bardzo dobrze. Wynik otworzył w 7 minucie Michał Sikora. W 14 minucie na 2:0 podwyższył Bartek Molęda, a w 26 minucie Szymon Jarubas precyzyjnym strzałem z lewej strony pola karnego ustalił wynik pierwszej połowy.

Druga połowa w dalszym ciągu prowadzona była pod nasze dyktando, mimo wielu dogodnych sytuacji, wykorzystaliśmy jedną i w dobrych humorach wracaliśmy do Buska. Cieszy, że zagraliśmy na zero z tyłu. Dla naszego bramkarza Adama na pewno to ważna rzecz, tym bardziej, że nie mógł grać i trenować przez kilka tygodni. Nie będę wyróżniał indywidualnie zawodników. Cała drużyna zasługuje na pochwałę.

Już w najbliższą środę kolejne spotkanie. Ponownie zmierzymy się z zespołem Łysicy Bodzentyn. Godzina 18:00 – stadion w Busku. Zapraszam

Trener: Tomasz Batorski