Zwycięstwo w ostatnim meczu i awans do Barażu!

Wygrywamy ostatni mecz na wyjeździe z Piastem Stopnica 5:0 (4:0). Pierwsza połowa pomimo dość szczelnej obrony gości obfitowała w dużą ilość sytuacji bramkowych, z których nasi zawodnicy wykorzystali tylko 4. W drugiej części meczu grając nieco zmienionym składem dołożyliśmy tylko jedno trafienie. Cieszy fakt, że wszyscy powołani zagrali swoje minuty. W grze widać było duże zaangażowanie naszych zawodników i ich dążenie do pewnego zwycięstwa, które otwiera nam drogę do awansu do Ligi Świętokrzyskiej. Rozegraliśmy 10 spotkań – (jeden mecz przegrany ale 9 wygranych) i z dorobkiem 27 punktów zakończyliśmy rozgrywki. Bramki dla naszej drużyny zdobywali:Antoni Stęplewski-26, Krzysztof Słota-1, Adrian Maderak-7,Aleksandra Wysocka-2, Maciej Zawadziński-2, Patryk Kaleta-1, Alan Wójcik-10, Antoni Kawalec-2, Filip Cierniak-10, Aleksander Domagała-2, Julian Socha-1, Maciej Treliński-2.Cała drużyna zasługuję na wielkie brawa za postawę w rundzie jesiennej.

Na awans zapracowali swoją grą i zaangażowaniem:

Daniel Ścisło, Antoni Stęplewski, Krzysztof Słota, Adrian Maderak, Filip Błażewicz, Aleksandra Wysocka, Maciej Zawadziński, Patryk Kaleta, Alan Wójcik, Antoni Kawalec, Filip Cierniak, Aleksander Domagała, Bartosz Trzaska, Jakub Baran, Julian Socha, Maciej Dalmata, Maciej Treliński, Jan Papier, Grzegorz Kopała.

Dodatkowo zawodniczka AKS 1947 Busko-Zdrój Aleksandra Wysocka potrzymała ponownie powołanie ze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej na konsultację Kadry Świętokrzyskiego ZPN U-12 dziewcząt, która odbędzie się w dniach 4 – 6 .11. 2022 w Kielcach.