Liga okręgowa młodzika starszego

AKS 1947 Busko-Zdrój – Wisła Nowy Korczyn 14:0 (4:0)

Stęplewski – 7 bramek, Wójcik – 5 bramek, Maderak – 2 – bramki

AKS 1947: Daniel Ścisło, Filip Cierniak, Patryk Kaleta, Krzysztof Słota, Filip Błażewicz, Adrian Maderak, Alan Wójcik, Antoni Stęplewski, Antoni Kawalec , Julian Socha, Grzegorz Kopała, Jan Papier, Jakub Baran, Aleksander Domagała, Aleksandra Wysocka, Maciej Zawadziński.

Wygrywamy dziś pierwszy mecz w domu z Wisłą Nowy Korczyn 14:0 (4:0). Pierwsza połowa pomimo dość szczelnej obrony gości obfitowała w dużą ilość sytuacji bramkowych, z których nasi zawodnicy wykorzystali tylko 4. W drugiej części meczu grając wysokim pressingiem i zmuszając przeciwnika do błędów zdobyliśmy jeszcze 10 bramek. Cieszy fakt, że wszyscy powołani zagrali swoje minuty. W grze widać było duże zaangażowanie naszych zawodników, chociaż myślę, że stać ich na więcej. kolejni zawodnicy czekają na swój debiut a to już zależy od ich podejścia na treningach.